Ті, хто сповна користуються електронним журналом «Практика управління дошкільним закладом», заявляють: е-журнал перевершив їхні очікування! Особливо до вподоби можливість переходити за активними посиланнями у статті на тексти нормативних документів, що згадуються в ній.
Тож читаючи е-журнал «Практика управління дошкільним закладом», вам не доведеться самостійно шукати закони чи підзаконні акти, на які автор посилається у статті. Адже на повний текст відповідного документа зручно перейти безпосередньо зі сторінки журналу за гіперпосиланням.
Візьмемо для прикладу статтю Антоніни КЛИМЕНКО «Попередження керівника про зменшення розміру надбавки «за престижність праці», опубліковану в № 5/2016. Уже з перших слів автор аргументує свої твердження, посилаючись на офіційний документ — Закон України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 № 2628-ІІІ.
У е-журналі вже наведено гіперпосилання, за яким переходимо на сторінку з повним текстом документа.
Якщо ви ще не передплачуєте е-журнал «Практика управління дошкільним закладом», прогляньте презентаційний номер!
Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
Нова редакція Порядку конкурсного відбору підручників запрацює з 1 вересня 2025 року. Розповідаємо про ключові зміни та їхній вплив на роботу шкіл.
Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
Приклади коректурних таблиць із описом роботи з ними. Використовуйте в роботі з дошкільниками, щоб розвивати в них увагу, мовлення, пам'ять, мислення, здатність встановлювати зв'язки між предметами та явищами довкілля