Користуйтеся гіперпосиланнями на нормативні документи в е-журналі

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Ті, хто сповна користуються електронним журналом «Практика управління дошкільним закладом», заявляють: е-журнал перевершив їхні очікування! Особливо до вподоби можливість переходити за активними посиланнями у статті на тексти нормативних документів, що згадуються в ній.

Тож читаючи е-журнал «Практика управління дошкільним закладом», вам не доведеться самостійно шукати закони чи підзаконні акти, на які автор посилається у статті. Адже на повний текст відповідного документа зручно перейти безпосередньо зі сторінки журналу за гіперпосиланням.

Візьмемо для прикладу статтю Антоніни КЛИМЕНКО «Попередження керівника про зменшення розміру надбавки «за престижність праці», опубліковану в № 5/2016. Уже з перших слів автор аргументує свої твердження, посилаючись на офіційний документ — Закон України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 № 2628-ІІІ.

У е-журналі вже наведено гіперпосилання, за яким переходимо на сторінку з повним текстом документа.

Якщо ви ще не передплачуєте е-журнал «Практика управління дошкільним закладом», прогляньте презентаційний номер!

Теми:

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103777

Свідоцтво досягнень — оцінювання учнів за вимогами НУШ

Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
329599

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів за вимогами НУШ

Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
260637

Коректурні таблиці в роботі з дошкільниками

Приклади коректурних таблиць із описом роботи з ними. Використовуйте в роботі з дошкільниками, щоб розвивати в них увагу, мовлення, пам'ять, мислення, здатність встановлювати зв'язки між предметами та явищами довкілля
1616

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді