Анімаційний фільм «Микита Кожум’яка» знято за мотивами однойменної книги молодого українського письменника Антона Сіяніки. На прем’єру фільму очікують 13 жовтня. Режисер Манук Депоян за підтримки Держкіно України розпочав роботу над фільмом у 2011 році.
Як стверджують творці фільму, «Микита Кожум’яка» буде не лише першим в Україні повнометражним анімаційним фільмом у форматі 3D, а ще й першою світовою прем’єрою української стрічки. Адже анімаційний фільм отримав контракти на показ у 15-ти країнах світу, зокрема в Китаї, Великій Британії, Південній Кореї, Японії, Болгарії, Польщі, Туреччині. За кордоном його демонструватимуть під назвою «Прокляття дракона».
Головний герой мультфільму — Микита, 12-річний син легендарного богатиря Кирила Кожум’яки. Щоправда, вигляд у хлопця не дуже геройський, зате з головою у нього все гаразд. У чарівному світі на Микиту та його нових друзів чекатимуть багато смішних і динамічних пригод.
Прикметно, що під час створення мультиплікаційного світу орієнтувалися на традиції й побут трипільської культури.
Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
Нова редакція Порядку конкурсного відбору підручників запрацює з 1 вересня 2025 року. Розповідаємо про ключові зміни та їхній вплив на роботу шкіл.
Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
Приклади коректурних таблиць із описом роботи з ними. Використовуйте в роботі з дошкільниками, щоб розвивати в них увагу, мовлення, пам'ять, мислення, здатність встановлювати зв'язки між предметами та явищами довкілля