У Львові 15-18 вересня в Палаці Мистецтв, вул. Коперника, 17, відбудеться 23-й Форум видавців. У його програмі передбачено тематичний форум «Освіта». У межах тематичного форуму мають намір обговорювати питання стратегічних змін у сфері освіти, а також інші теми, актуальні для української та глобальної освіти загалом.
З-поміж заходів тематичного форуму анонсовано дискусії:
- Освіта 2030 в Україні. Якою вона має бути, аби творити нове суспільство, а не відтворювати старе
- Інновації у школі. Що можна робити самостійно і вже
- Значення освіченості для суспільства: роль школи в громаді в контексті децентралізації (про роль батьківської громади, механізми прийняття рішення і фінансування шкіл, про опорні школи та значення школи для громади).
Окрім того, відбудеться круглий стіл на тему «Мій новий вчитель» — за участі тих, хто приймає рішення про освіту вчителів та учасників проекту «Нова українська школа».
Частина подій відбуватиметься у форматі TED («ідеї, варті поширення») з прямою трансляцією на центральний майданчик Форуму, а також із трансляцією через інтернет-телебачення.
Докладніша програма форуму буде опублікована на офіційному сайті Форуму видавців.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?