Перемоги українських учнів на Міжнародній біологічній олімпіаді

У 27-й Міжнародній біологічній олімпіаді, що відбувалася 17-24 липня в м. Ханой (В’єтнам), взяли участь 253 учасники з 65-ти країн світу. Олімпіаду провів Ханойський національний університет освіти за підтримки Міністерства освіти й виховання В’єтнаму.

До участі в олімпіаді від кожної країни допускають лише чотирьох учнів — переможців національних олімпіад з біології. Кожен учасник має виконати теоретичне й практичне (експериментальне) завдання.

У складі української команди медалі здобули:

  • срібну — Тетяна Гусак (Київський природничо-науковий ліцей № 145)
  • бронзову — Сокольський Тимофій (Гімназія № 178 м. Києва).

Також відзнаки журі олімпіади отримали:

  • Приймак Юрій (Бучанська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов, Київська обл.)
  • Пещикова Катерина (Харківська гімназія № 47).

Науковий керівник команди — Скрипник Наталія В’ячеславівна, кандидат біологічних наук, заступник директора ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Міжнародна біологічна олімпіада вперше відбулася 1990 року в м. Оломоуц (Чехословаччина) за участі конкурсантів з Бельгії, Болгарії, Німецької Демократичної Республіки, Польщі, СРСР та Чехословаччини. 1996 року олімпіаду провели в Україні, на базі МДЦ «Артек» (м. Гурзуф, Крим).

Наступного року олімпіада відбудеться у Великій Британії.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9910

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
33

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді