Заощаджуйте кошти! Розпочато ранню передплату на 2017 рік. Скористайтеся вигідною акційною пропозицією — станьте передплатником освітянських фахових видань на наступний рік.
Передплатіть улюблені професійні видання напряму «Експертус: Освіта» на 2017 рік за ЦІНАМИ 2016 року! Не проГАВте свою передплату, акція діє лише
до 31 серпня.
Журнали «Практика управління закладом освіти» та «Практика управління дошкільним закладом» відтепер є в електронному форматі!
Передплатіть е-журнали та отримайте чимало переваг. У комплекті з паперовим журналом е-журнал дешевший — передплачуючи паперовий, ви отримуєте 70% знижки на електронний.
Ознайомитися докладніше з переліком професійних видань для освітян, а також завантажити БЕЗПЛАТНІ презентаційні номери можна в інтернет-магазині Цифрового видавництва Експертус.
Як оформити передплату
Обирайте свій улюблений журнал, не покидаючи робочого місця. Просто клацніть на назві відповідного видання та натисніть кнопку «Купити».
Також оформити замовлення можна за номером телефону 0 44 586 56 06 або
0 800 212 012 (callback) або написавши на електронну адресу peredplata@Експертус.com.ua.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?