Не проГАВ свою передплату

Заощаджуйте кошти! Розпочато ранню передплату на 2017 рік. Скористайтеся вигідною акційною пропозицією — станьте передплатником освітянських фахових видань на наступний рік.

Передплатіть улюблені професійні видання напряму «Експертус: Освіта» на 2017 рік за ЦІНАМИ 2016 року! Не проГАВте свою передплату, акція діє лише

до 31 серпня.

Журнали «Практика управління закладом освіти» та «Практика управління дошкільним закладом» відтепер є в електронному форматі!

Передплатіть е-журнали та отримайте чимало переваг. У комплекті з паперовим журналом е-журнал дешевший — передплачуючи паперовий, ви отримуєте 70% знижки на електронний.

Ознайомитися докладніше з переліком професійних видань для освітян, а також завантажити БЕЗПЛАТНІ презентаційні номери можна в інтернет-магазині Цифрового видавництва Експертус.

Як оформити передплату

Обирайте свій улюблений журнал, не покидаючи робочого місця. Просто клацніть на назві відповідного видання та натисніть кнопку «Купити».

Також оформити замовлення можна за номером телефону 0 44 586 56 06 або

0 800 212 012 (callback) або написавши на електронну адресу peredplata@Експертус.com.ua.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9911

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
33

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді