У 47-й Міжнародній учнівській олімпіаді в Цюриху (Швейцарія, 10-18 липня) взяли участь 398 учнів у складі команд з 86-ти країн світу
Українська учнівська команда здобула золоту, три срібні та бронзову медалі. Відповідно, усі п’ятеро школярів, які представляли Україну, вибороли нагороди:
- золоту медаль здобув Олександр Шумаєв, учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27
- срібні — Владислав Вертелецький (Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету ім. Тараса Шевченка), Олександр Ніколаєнко (Харківський фізико-математичний ліцей № 27) та Роман Солецький (Рішельєвський ліцей, Одеса)
- бронзову — Олександр Бугайко (Броварська загальноосвітня школа I-III ступенів № 9, Київська обл.).
Керували українською учнівською командою Кремінський Борис Георгійович, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти, та Вільчинський Станіслав Йосипович, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
Довідково: уперше Міжнародну учнівську олімпіаду з фізики провели 1967 року, відтоді в ній взяли участь близько 12 тис. учнів.
У наш час вчителям часто доводиться проводити заняття у дистанційному форматі. Підготували кілька порад, які допоможуть підвищити успішність та покращити якість занять
Креативний, самодостатній, розуміє як створити комфортний освітній простір у закладі, реалізовує успішні ідеї щодо покращення якості освіти, забезпечує умови для самореалізації дітей та педагогів. Впізнаєте себе? Тоді ви ідеально підходите на посаду керівника. Та це ще не всі характеристики. Детальніше - у публікації.
Часто у класі учні галасують та активно виражають свої емоції. Перша реакція вчителя — зауваження, десята — крик. Дізнайтеся, чи доцільно взагалі сварити дітей за шум у класі та чому голосне спілкування може бути корисним.
Зміст освітнього процесу в закладі дошкільної освіти реалізовують відповідно до вимог чинних програм розвитку, виховання й навчання дітей. Вибір програм на навчальний рік обговорює та затверджує педагогічна рада закладу
Офіційно днем усіх педагогів вважають День працівників освіти. Та працівники дошкілля послідовно обстоюють своє окреме свято. Дізнаймося, як і відколи