В Україні катастрофічно зменшується кількість випускників шкіл.
Про це днями повідомив ректор Ужгородського національного університету Володимир СМОЛАНКА.
Такі тенденції суттєво впливають на роботу навчальних закладів країни та перебіг вступних кампаній.
За словами Володимира СМОЛАНКИ, у цьому році лише 210 тис. випускників закінчили школи, що на 20 тис. менше порівно з минулим роком — 229,5 тис.. Понад 500 тисяч випускників українських шкіл було зафіксовано 10 років тому.
«Звичайно, це позначається на кількості місць державного замовлення і на кількості тих випускників, які можуть вступати до вищих навчальних закладів», — додав В. СМОЛАНКА.
Джерело: uzhgorod.net.ua
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення і тематику батьківських зборів
Як трансформувалося розуміння про наступність між дошкільною та початковою освітою
В основі педагогіки партнерства, яку декларує і пропагує Нова українська школа, – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Навіть найліпший сучасний заклад освіти не виконує тієї ролі, яку відіграє сім’я у вихованні дитини. Тож пропонуємо ефективні форми взаємодії педагога з батьками учнів початкових класів.
Один хибний крок у соцмережах — і репутацію педагога знищено. Юристи Pro.Школу радять, як вести соціальну сторінку педагогу та уникнути помилок
В українському суспільстві сьогодні іде суперечка, яким має бути образ сучасного вчителя. Зіткнулись два погляди на особистість наставника – традиційний, який вимагає ліпити з кожного педагога майже ікону, і модерністський, що ніяк не ідеалізує надавача знань, а сприймає його, як пересічну людину з усіма її недоліками. Тож який він, авторитетний учитель, – спробуємо розібратись і ми.