У 2017 пришкільні табори GoCamps будуть доступними для 100 тисяч дітей

У 2016 році впродовж червня у 126 школах України відбулися пришкільні табори з вивчення англійської мови GoCamps.

Майже 9 тисяч школярів з 90 населених пунктів України мали змогу під керівництвом іноземних волонтерів подолати мовний бар’єр, навчитися висловлювати свої думки англійською, дізнатися про культуру інших країн.

До проекту долучилися понад 100 волонтерів із 38 країн світу, серед яких США, Великобританія, Канада, Німеччина, Швейцарія, Мексика, Іспанія, Бразилія, Австралія, Китай, Індія, Сінгапур та інші.

За словами засновника ініціативи GoGlobal — Мустафи Найєма, наступного року планується залучити до участі у пришкільних таборах щонайменше тисячу волонтерів і 100 тисяч дітей.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37729

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4686

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
235109

Методи навчання у школі та ЗДО

Методи навчання: традиційні, інноваційні, інтерактивні, активні та інші. Як навчати учнів і дошкільників
278060

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді