Наукові установи надаватимуть платні послуги задля залучення позабюджетних коштів

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Віднині бюджетні наукові установи мають змогу надавати ширше коло платних послуг і в такий спосіб додатково поповнювати власний бюджет. Відповідну постанову «Про внесення змін до переліку платних послуг, які можуть надаватися бюджетними науковими установами» прийнято 24 червня на засіданні Кабінету Міністрів України.

Зокрема, наукові установи відтепер надаватимуть платні консультації з питань освіти, реклами, дизайну тощо, а також послуги з використанням фондів бібліотек, музеїв  та інших матеріальних цінностей, якими володіє установа.

За словами заступника міністра освіти і науки Романа Греби, ухвалене урядом рішення допоможе збільшити фінансові надходження до наукових установ, адже наразі їх фінансування знаходиться на вкрай низькому рівні.

У Міністерстві освіти і науки також висловили сподівання, що це нововведення дасть змогу залучити додаткові позабюджетні кошти для науково-технічних розробок, а також сприятиме комерціалізації науки в Україні.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103776

Свідоцтво досягнень — оцінювання учнів за вимогами НУШ

Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
329598

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів за вимогами НУШ

Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
260637

Коректурні таблиці в роботі з дошкільниками

Приклади коректурних таблиць із описом роботи з ними. Використовуйте в роботі з дошкільниками, щоб розвивати в них увагу, мовлення, пам'ять, мислення, здатність встановлювати зв'язки між предметами та явищами довкілля
1614

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді