Останній дзвоник для учнів 11-х класів Києва задзвенить за 2 тижні

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

У КМДА повідомили, що сесія ЗНО розпочнеться з 15 травня і триватиме до 7 червня. До переліку навчальних дисциплін додали всесвітню історію.

Заняття в 11-х класах завершаться 3 травня 2012 р.

Про це повідомили в Головному управлінні освіти і науки КМДА.

Так, згідно з повідомленням, 12 травня 16 365 випускники ЗНЗ Києва отримають атестат про повну загальну середню освіту. «Учні 9-х класів завершать навчання 11 травня, а 1 червня їм вручать документи про загальну середню освіту. Інші школярі підуть на літні канікули з 25 травня 2012 року», — також розповіли в КМДА.

Окрім того,у відомстві повідомили, що серед випускників 11-х класів 1 298 учнів є претендентами на нагородження золотими (914 учнів) та срібними (384 учні) медалями.

Також у КМДА зазначили, що державна підсумкова атестація випускників 11-х класів триватиме з 4 до 11 травня з таких предметів: українська мова, профільний предмет, предмет за вибором учня. «Загалом сесія ЗНО розпочнеться з 15 травня і триватиме до 7 червня. Цього року до переліку навчальних дисциплін також додано всесвітню історію», — сказано у повідомленні.

Таким чином, у 2012 році ЗНО буде проводитися з таких предметів і у наступні дати:

  • хімія — 15 травня;
  • російська мова — 17 травня;
  • географія — 19 травня;
  • математика — 21 і 22 травня;
  • всесвітня історія — 24 травня;
  • іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська) — 26 травня;
  • українська мова і література — 28 і 29 травня;
  • історія України — 31 травня та 1 червня;
  • фізика — 5 червня;
  • біологія — 7 червня.

За правилами складання зовнішнього незалежного оцінювання, абітурієнт має право складати тести не більше, ніж із 4 предметів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3361

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54508

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24839

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59838

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді