Зарахування до вузів США здійснюється за результатами спеціального загальнофедерального тесту на інтелектуальні здібності випускників. 9-річний Танішк склав його на «відмінно» і вступив в American River College на спеціальність «палеонтологія і астрономія».
9-річний житель міста Сакраменто Танішк Абраам став наймолодшим студентом США, який отримав ступінь бакалавра.
У 7-річному віці офіційно він став студентом вищого навчального закладу American River College в штаті Каліфорнія.
Як розповіла мати хлопчика ще у 2 роки її син почав демонструвати екстраординарні здібності. У 5-ть ― почав самостійно вирішувати математичні завдання, передбачені програмою другого курсу університету Stanford University. Виявилося, хлопчикові було всього 4 роки, коли він пройшов всі тестові завдання і став членом некомерційної організації «Менса» для людей з високим коефіцієнтом інтелекту.
Батько розумника зазначив, що до того часу, коли сину виповнилося 7 років, батьки зрозуміли, що дитина володіє всією шкільною програмою. Тому тато й мама вирішили не втрачати час і відправити сина відразу в коледж.
Нагадаємо, зарахування до вузів США здійснюється за результатами спеціального загальнофедерального тесту на інтелектуальні здібності випускників. Танішк склав його на «відмінно» і вступив в American River College на спеціальність «палеонтологія і астрономія».
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.