Кожен десятий абітурієнт завалив вступні іспити

Найбільше «двієчників» з французької мови. З української мови та літератури не впоралося із завданням 9,15% абітурієнтів. Ці люди вже не зможуть подати документи до ВНЗ у цьому році, адже українська мова та література є обов’язковим предметом для будь-якої програми українського вузу.

Близько 10% абітурієнтів написали тести менше ніж на 124 бали (мінімально допустима для вступу до вузів кількість балів).

За даними голови Українського центру оцінювання якості освіти Ірини Зайцевої, в середньому 8-10% абітурієнтів в залежності від предметів отримали результати менше 124 балів ― тобто написали їх на двійки.

З української мови та літератури не впоралося із завданням 9,15% абітурієнтів. Ці люди вже не зможуть подати документи до ВНЗ у цьому році, адже українська мова та література є обов’язковим предметом для будь-якої програми українського вузу.

З математики не впоралося із завданням 8,9% абітурієнтів, з історії України ― 9,16%.

Один з найгірших результатів показало тестування з французької мови ― менше 124 балів отримало 10,17% абітурієнтів. З англійської мови таких абітурієнтів було 8,64%, з німецької мови ― 7,55%, з іспанської ― 7,22%.

Провалили тест з біології 7,98% тих, хто взяв у ньому участь, з географії ― 8,64%.

956 чоловік написали тести на максимальні 200 балів. Найбільше максимальних результатів з тестів із математики ― 341 осіб. На другому місці українська мова та література ― 179 осіб. На третьому ― історія України ― 134 людини. 99 абітурієнтів отримали максимальний результат за тестами з біології.

Нагадаємо, що на відміну від минулого року, абітурієнт міг складати 4, а не 5 тестів. Тестування було проведено по 13 предметів: української мови та літератури, історії України, математики, всесвітньої історії, біології, географії, фізики, хімії, російської мови та однієї з іноземних мов ― англійської, німецької, французької або іспанської.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27853

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді