Кожен десятий абітурієнт завалив вступні іспити

Найбільше «двієчників» з французької мови. З української мови та літератури не впоралося із завданням 9,15% абітурієнтів. Ці люди вже не зможуть подати документи до ВНЗ у цьому році, адже українська мова та література є обов’язковим предметом для будь-якої програми українського вузу.

Близько 10% абітурієнтів написали тести менше ніж на 124 бали (мінімально допустима для вступу до вузів кількість балів).

За даними голови Українського центру оцінювання якості освіти Ірини Зайцевої, в середньому 8-10% абітурієнтів в залежності від предметів отримали результати менше 124 балів ― тобто написали їх на двійки.

З української мови та літератури не впоралося із завданням 9,15% абітурієнтів. Ці люди вже не зможуть подати документи до ВНЗ у цьому році, адже українська мова та література є обов’язковим предметом для будь-якої програми українського вузу.

З математики не впоралося із завданням 8,9% абітурієнтів, з історії України ― 9,16%.

Один з найгірших результатів показало тестування з французької мови ― менше 124 балів отримало 10,17% абітурієнтів. З англійської мови таких абітурієнтів було 8,64%, з німецької мови ― 7,55%, з іспанської ― 7,22%.

Провалили тест з біології 7,98% тих, хто взяв у ньому участь, з географії ― 8,64%.

956 чоловік написали тести на максимальні 200 балів. Найбільше максимальних результатів з тестів із математики ― 341 осіб. На другому місці українська мова та література ― 179 осіб. На третьому ― історія України ― 134 людини. 99 абітурієнтів отримали максимальний результат за тестами з біології.

Нагадаємо, що на відміну від минулого року, абітурієнт міг складати 4, а не 5 тестів. Тестування було проведено по 13 предметів: української мови та літератури, історії України, математики, всесвітньої історії, біології, географії, фізики, хімії, російської мови та однієї з іноземних мов ― англійської, німецької, французької або іспанської.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9717

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31359

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20652

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10867

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді