Кожен десятий абітурієнт завалив вступні іспити

Найбільше «двієчників» з французької мови. З української мови та літератури не впоралося із завданням 9,15% абітурієнтів. Ці люди вже не зможуть подати документи до ВНЗ у цьому році, адже українська мова та література є обов’язковим предметом для будь-якої програми українського вузу.

Близько 10% абітурієнтів написали тести менше ніж на 124 бали (мінімально допустима для вступу до вузів кількість балів).

За даними голови Українського центру оцінювання якості освіти Ірини Зайцевої, в середньому 8-10% абітурієнтів в залежності від предметів отримали результати менше 124 балів ― тобто написали їх на двійки.

З української мови та літератури не впоралося із завданням 9,15% абітурієнтів. Ці люди вже не зможуть подати документи до ВНЗ у цьому році, адже українська мова та література є обов’язковим предметом для будь-якої програми українського вузу.

З математики не впоралося із завданням 8,9% абітурієнтів, з історії України ― 9,16%.

Один з найгірших результатів показало тестування з французької мови ― менше 124 балів отримало 10,17% абітурієнтів. З англійської мови таких абітурієнтів було 8,64%, з німецької мови ― 7,55%, з іспанської ― 7,22%.

Провалили тест з біології 7,98% тих, хто взяв у ньому участь, з географії ― 8,64%.

956 чоловік написали тести на максимальні 200 балів. Найбільше максимальних результатів з тестів із математики ― 341 осіб. На другому місці українська мова та література ― 179 осіб. На третьому ― історія України ― 134 людини. 99 абітурієнтів отримали максимальний результат за тестами з біології.

Нагадаємо, що на відміну від минулого року, абітурієнт міг складати 4, а не 5 тестів. Тестування було проведено по 13 предметів: української мови та літератури, історії України, математики, всесвітньої історії, біології, географії, фізики, хімії, російської мови та однієї з іноземних мов ― англійської, німецької, французької або іспанської.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45491

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91006

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді