Діти люблять солодке, бо зростають?

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Батьки можуть полишити перейматися ― їх діти ласуни лише тому, що зростають. Дослідники планують розшифрувати мозкові сигнали, які дозволять розробити «дієтичнішу» програму для діток.

Любов дітей до солодкого ― це нормальна реакція організму у відповідь на зміни. Дитячий організм швидше росте і тому постійно вимагає калорійної їжі, а отже ― солодкого.

До такого висновку прийшли американські вчені.

Смак солодкого підштовхує хлопчиків та дівчаток споживати більшу кількість енергії. Також  фізіологи зазначили, що в підлітковому віці спостерігається зниження інтересу до солодощів, оскільки уповільнюється розвиток організму, і йому не потрібно стільки енергії.

Єдиний фактор, який впливає на нелюбов дітей до кондитерських виробів ― це біомаркер I типу колагену, який впливає на зростання кісток. Усі інші фактори на потяг до солодощів ніяк не впливають.

Учені заспокоюють: тепер батьки можуть бути спокійні ― їх діти ласуни лише тому, що зростають. Дослідники планують розшифрувати мозкові сигнали, які дозволять розробити «дієтичнішу» програму для діток.

Довідка. В експерименті взяли участь 143 дитини віком ― 11-15 років.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103039

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103043

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
121314

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді