Батьки можуть полишити перейматися ― їх діти ласуни лише тому, що зростають. Дослідники планують розшифрувати мозкові сигнали, які дозволять розробити «дієтичнішу» програму для діток.
Любов дітей до солодкого ― це нормальна реакція організму у відповідь на зміни. Дитячий організм швидше росте і тому постійно вимагає калорійної їжі, а отже ― солодкого.
До такого висновку прийшли американські вчені.
Смак солодкого підштовхує хлопчиків та дівчаток споживати більшу кількість енергії. Також фізіологи зазначили, що в підлітковому віці спостерігається зниження інтересу до солодощів, оскільки уповільнюється розвиток організму, і йому не потрібно стільки енергії.
Єдиний фактор, який впливає на нелюбов дітей до кондитерських виробів ― це біомаркер I типу колагену, який впливає на зростання кісток. Усі інші фактори на потяг до солодощів ніяк не впливають.
Учені заспокоюють: тепер батьки можуть бути спокійні ― їх діти ласуни лише тому, що зростають. Дослідники планують розшифрувати мозкові сигнали, які дозволять розробити «дієтичнішу» програму для діток.
Довідка. В експерименті взяли участь 143 дитини віком ― 11-15 років.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.