Розвиток дошкільної освіти в 2016 році: обговорення

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

У МОН України відбулося обговорення дій щодо розвитку дошкільної освіти в 2016 році, у тому числі інклюзивної

Днями відбувся круглий стіл з питань планування розвитку дошкільної освіти в 2016 році.

Представники департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Інституту проблем виховання НАПН України, Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України обговорили основні нововведення, що регулюють розвиток  дошкільної освіти, у тому числі інклюзивної.

Зокрема, начальник відділу дошкільної освіти Тамара Панасюк повідомила, що на розгляді у Мінфіні залишаються ще зміни до штатного розпису дошкільних навчальних закладів, якими передбачено введення посади асистента вихователя в контексті впровадження інклюзивної освіти.

Також нововведення стосуються гранично допустимого педагогічного навантаження на дитину, кваліметричної  моделі оцінки розвитку дитини та впровадження програми фінансової грамотності дітей дошкільного віку «Aflatoun».

Під час засідання учасники обговорили  пропозиції до плану  роботи на 2016 рік  та  порядок взаємодії всіх державних інституцій, що опікуються питаннями дошкільної  освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103042

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103046

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
121330

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді