Загальноосвітні навчальні заклади отримали рекомендації вшанувати загиблих від Голодомору 1932-1933 років і провести 27 листопада Урок пам’яті
28 листопада 2015 року відповідно до указу президента в Україні відбудуться заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів.
З метою гідного вшанування загиблих від геноциду українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, у МОН України рекомендують провести у школах у п’ятницю 27 листопада Урок пам’яті «З присвятою замордованим голодом…». Про це йдеться у листі «Щодо заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів» від 17.11.2015 № 1/9-549.
У листі зазначено, що для учнів 10-11-х класів та студентів можна організувати оглядові екскурсії до краєзнавчих музеїв або районних будинків культури, де будуть експонуватись фотодокументальні стенди інформаційно-просвітницького проекту «Спротив геноциду».
А також, залучити дітей і молодь до скорботних заходів у суботу 28 листопада, зокрема загальнонаціональної хвилини мовчання о 16:00 та акції «Запали свічку».
На допомогу педагогам Українським інститутом національної пам’яті розроблено методичні рекомендації.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?