Якщо порівняти наше дитинство з дитинством наших дітей, ми побачимо безліч приголомшливих відмінностей, не кажучи вже про порівняння з дитинством наших мам і бабусь. Причина таких разючих змін ― сучасні технології.
1. Радіоняні
Ще пару десятиліть тому можна було й уявити, що буде існувати прилад, що дозволяє мамі спокійно займатися своїми справами, поки дитина спить у ліжечку. Тепер немає необхідності щохвилини бігати і перевіряти, чи все у дитини в порядку і чи не прокинулась вона: радіоняня повідомить про це маму в ту ж секунду, як тільки малюк прокинеться.
2. Цифрові фотоапарати і відеокамери
Колись неможливо було уявити, що в кожній сім'ї будуть цифрові фотоапарати та відеокамери, що дозволяють відобразити будь-яку мить життя дитини, починаючи з першої секунди його існування. Для того, щоб отримати фотозображення, в нашому дитинстві було необхідно мати домашню фотолабораторію ― або відвідувати фотостудію. Домашнє відео могли собі дозволити одиниці.
3. Стільникові телефони
Пристрій, який зібрав найбільше подяк батьків ― стільниковий телефон. Сучасні мами завжди зможуть дізнатися, не виходячи з дому, де знаходяться їхні діти і чим вони займаються.
4. Комп'ютери
Про те, що коли-небудь настануть часи, коли в кожній родині буде власний суперкомп'ютер, писали науково-фантастичні розповіді. Однак це все ж стало реальністю, і в даний час вже нікого не дивує. Особливо сильно поміняли світосприйняття сучасних дітей соціальні мережі. Фахівці стверджують, що їхній вплив на життя сучасних дітей часто перевищує силу впливу батьківського прикладу, а також книг і фільмів.
5. DVD-програвачі
У сучасних дітей є можливість в будь-який час подивитися будь-яке кіно, не виходячи з дому. За часів нашого дитинства про таке навіть не мріяли.
6. Mp-3 плеєри
Можливість слухати улюблену музику в будь-який час-чудова можливість, якої ми в часи нашого дитинства були позбавлені. Для прослуховування музики було необхідно мати громіздкі програвачі ― або відвідувати спеціальні концертні зали.
7. 3D кінотеатри
У сучасних дітей є можливість не тільки переглянути будь-яке кіно, але й відчути під час його перегляду так званий «ефект присутності», що дозволяє зануритися в «світ», який є на екрані.