На думку фахівців, батькам слід завжди пам’ятати, що у дітей має бути адекватна ступінь свободи дій.
Вчені з Університету Мері Вашингтон установили, що діти батьків, які люблять тримати все під контролем, частіше страждають від тривожності та депресії.
Вченими було проаналізовано 297 осіб віком від 18 до 23 років. Добровольці відповідали на низку питань, що стосувалися їх незалежності, здібностей. Як виявилося, ті діти, чиї батьки полюбляють тримати усе під контролем, частіше страждають від тривожності та депресії.
Молоді люди, які постійно відчували залежність від батьків, частіше скаржилися на пригнічений стан. Вони перебували у стані депресії, були незадоволені життям та погано ладнали з людьми. Тобто спроби максимально вберегти і підтримати дитину частіше давали зворотній ефект.
На думку фахівців, батькам слід завжди пам’ятати, що у дітей має бути адекватна ступінь певної свободи дій.
За якими правилами відбуватиметься вступна кампанія 2025 року, що зміниться у державній підсумковій атестації (ДПА), як держава планує з допомогою НМТ 2025 вдовольнити потреби ринку праці? Читайте далі
Що у Законі про загальну середню освіту — уточнимо зміни, пов'язані з війною, та проаналізуємо ключові положення й структуру Закону
Пропонуємо комплекси вправ ранкової гімнастики для різних вікових груп дошкільників. Зможете скористатися інфографікою, щоб зацікавити дітей та формувати у них звичку до фізичної активності.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію