У березні 2013 року в загальноосвітніх навчальних закладах столиці лунатиме Шевченкове слово. Учні 7–11-х класів за три хвилини мають прочитати або виконати в музичному супроводі поезію Кобзаря так, аби вразити журі своєю майстерністю.
У березні 2013 року в закладах освіти Києва лунатиме Шевченкове слово. Поглибленому вивченню й осмисленню творчої спадщини Тараса Шевченка та національно-патріотичному вихованню учнівської молоді сприяєтиме проведення ХІІ міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка.
Конкурс проводиться у два етапи: районні змагання — до 20 березня 2013 року, міський конкурс — 21 березня 2013 року.
Учні 7–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів столиці за три хвилини мають прочитати або виконати в музичному супроводі поезію Кобзаря так, аби захопити журі своєю майстерністю.
Виступи учасників конкурсу оцінюватимуть за критеріями: рівень виконавської майстерності, дикція, постановка голосу, сценічний образ, культура; ідея, зміст, рівень поетичної майстерності власних творів.
Учасники міського конкурсу представлятимуть один твір на вибір: вірш Тараса Шевченка; уривок з поетичного твору Кобзаря; твір іншого автора про Тараса Шевченка; власний вірш.
Переможцям будуть вручені дипломи лауреатів та цінні подарунки.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?