У березні 2013 року в загальноосвітніх навчальних закладах столиці лунатиме Шевченкове слово. Учні 7–11-х класів за три хвилини мають прочитати або виконати в музичному супроводі поезію Кобзаря так, аби вразити журі своєю майстерністю.
У березні 2013 року в закладах освіти Києва лунатиме Шевченкове слово. Поглибленому вивченню й осмисленню творчої спадщини Тараса Шевченка та національно-патріотичному вихованню учнівської молоді сприяєтиме проведення ХІІ міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка.
Конкурс проводиться у два етапи: районні змагання — до 20 березня 2013 року, міський конкурс — 21 березня 2013 року.
Учні 7–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів столиці за три хвилини мають прочитати або виконати в музичному супроводі поезію Кобзаря так, аби захопити журі своєю майстерністю.
Виступи учасників конкурсу оцінюватимуть за критеріями: рівень виконавської майстерності, дикція, постановка голосу, сценічний образ, культура; ідея, зміст, рівень поетичної майстерності власних творів.
Учасники міського конкурсу представлятимуть один твір на вибір: вірш Тараса Шевченка; уривок з поетичного твору Кобзаря; твір іншого автора про Тараса Шевченка; власний вірш.
Переможцям будуть вручені дипломи лауреатів та цінні подарунки.
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок