Звідки українська молодь інформацію черпає?

Інститут Горшеніна провів всеукраїнське соціологічне дослідження «Сучасна молодь України». За його результатами 71,9% респондентів щодня отримує інформацію з інтернет-мережі.

З 1 до 20 березня 2013 опитано 2000 респондентів у віці 15–21 рік у містах з населенням більше ста тисяч людей, розташованих в усіх областях України та АР Крим.

Більшість української молоді (71,9%) користується інтернетом щодня.

Кожен п'ятий (19,3%) опитаний виходить в інтернет кілька разів на тиждень; 3,9% — декілька разів на місяць; 0,9% — епізодично, але не рідше одного разу на півріччя. Не користуються інтернетом 2,9% респондентів, а 1,1% — не змогли відповісти на це запитання.

Більшість молодих українців (72,3%) використовують інтернет як основного джерела інформації про події, які відбуваються в країні та світі.

Отримують інформацію за допомогою телебачення 58,2% опитаних, 21,7% — черпають її з живого спілкування, 12,4% — з друкованих ЗМІ, 5,8% — віддають перевагу радіо. Інші джерела інформації про події використовують 0,8% респондентів, а 2,2% — вагалися з відповіддю на це запитання.

До того ж для роботи та навчання використовують всесвітню мережу 58,7% опитаних. Спілкування в чатах, на форумах, у соціальних мережах обирають 47,6% молодих людей. Використовують інтернет для прослуховування музики, перегляду фільмів і читання книг 41,1% респонденів.

Показниками у вибірці були: вік, стать і тип населеного пункту, в якому проживає респондент. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує +/-2,2%.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Вступна кампанія 2025: що потрібно знати вже зараз

За якими правилами відбуватиметься вступна кампанія 2025 року, що зміниться у державній підсумковій атестації (ДПА), як держава планує з допомогою НМТ 2025 вдовольнити потреби ринку праці? Читайте далі
37

Комплекси вправ ранкової гімнастики для дітей

Пропонуємо комплекси вправ ранкової гімнастики для різних вікових груп дошкільників. Зможете скористатися інфографікою, щоб зацікавити дітей та формувати у них звичку до фізичної активності.
54

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді