7 квітня — Всесвітній день здоров’я

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Всесвітній день здоров’я відзначають 7 квітня у день заснування Всесвітньої організації охорони здоров’я. У 2013 заходи проходять під гаслом: «Слідкуйте за своїм кров'яним тиском — скоротіть ризик інфаркту та інсульту».

Всесвітній день здоров’я відзначають 7 квітня у день заснування Всесвітньої організації охорони здоров’я. Щорічно для відзначення цієї дати обирають відповідне гасло. У 2013 воно звучить так: «Слідкуйте за своїм кров'яним тиском — скоротіть ризик інфаркту та інсульту».

Гіпертонія, артеріальна гіпертензія (у просторіччі підвищений тиск) збільшує ризик розвитку інфаркту, інсульту та ниркової недостатності. Неконтрольована гіпертонія призводить до аритмії та серцевої недостатності.

В Україні щорічно цю хворобу виявляють у одного мільйона людей. Кількість людей з гіпертонією з віком зростає — від однієї людини з десяти у віці 20–40 років, до п'яти з десяти у віці 50–60 років.

Ризик розвитку гіпертонії можна знизити шляхом:

  • зменшення споживання солі;
  • збалансованого харчування;
  • відмови від надмірного вживання алкоголю;
  • регулярної фізичної активності;
  • підтримки нормальної ваги тіла;
  • відмови від тютюну.

У Всесвітній день здоров’я бажаємо всім міцного імунітету та доброго за почуття, а послідовникам Гіппократа, зокрема медичним працівникам закладів освіти, професійних досягнень, благополуччя та щирої вдячності за жертовну працю!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11537

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275527

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22097

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264542

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді