Вчителі початкової школи Лондона Avenue Primary School завітали до Тернополя. Вони обмінялися з українськими колегами досвідом роботи у школах, позашкільних закладах та з дітьми у позаурочний час.
Вчителі початкової школи Лондона Avenue Primary School завітали до Тернополя. Вони обмінялися з українськими колегами досвідом роботи у школах, позашкільних закладах та з дітьми у позаурочний час.
В рамках візиту в Україну іноземні педагоги відвідали інтегровані уроки у ТСШ № 7 (українська мова з англійською, природознавство-трудове навчання-англійська мова, позакласне читання), гуртки та секції (карате, футбол, шахи, танцювальний, бісероплетіння, хоровий та театральну студію) і приєдналися до засідання шкільного євроклубу «Промінь». Лондонські вчителі зробили подарунки школі № 7 та провели низку майстер-класів.
Крім того, представники делегації зустрілися із міським головою С. Надалом та обговорили з ним перспективи створення фонду підтримки освітніх закладів м. Тернополя британськими колегами. Також в рамках візиту були проведені краєзнавчі екскурсії Тернополем та Львовом з метою ознайомлення іноземних гостей з українською культурою та спадщиною.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?