Відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Днями відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ, проведений за ініціативою Одеського вищого професійного училища сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія». У ньому взяли участь представники дев’яти професійно-технічних закладів області.

3—4 квітня 2013 року на Одещині відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ. Ініціатором проведення даного заходу стало Одеське вище професійне училище сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія». У ньому взяли участь представники дев’яти професійно-технічних закладів області за спеціалізацією «Кравець».

Конкурс передбачав змагання у два тури. Спершу учасники мали виконати шістдесят тестових завдань, а потім – виготовити сукню класичного стилю напівприлеглого силуету з костюмної напіввовняної тканини.

Члени журі та гості заходу першими оцінили колекції моделей одягу під назвою «Інтервенція», створені творчим колективом учнів та педагогічних працівників Одеського професійного ліцею технологій та дизайну Південноукраїнського національного педагогічного університету імені Костянтина Ушинського.

За результатами конкурсу лідером змагань стала учениця Одеського професійного ліцею технологій та дизайну ПНПУ імені К. Ушинського Олена Сорокіна. Друге місце зайняли Тетяна Вербицька (Одеське вище професійне училище сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія») та Єлизавета Невмивака (училище № 2 Національного університету «Одеська юридична академія»), а третю сходинку посіла учениця Красноокнянського відділення Фрунзівського професійного ліцею Наталя Доперук.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275516

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22086

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264524

Медитація: піклуємося про ментальне здоров’я — своє і учнів

Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного? Використайте прості техніки, щоб допомогти собі та навчити своїх учнів
1982

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді