На Дніпропетровщині вчителі та учні посадили липову алею

У Дніпропетровській області учні та педагоги взяли участь у створенні липової алеї. Подія відбулася на знак річниці заснування місцевого загальноосвітнього закладу. Так місцева громада зробила свій внесок у розвиток рідного краю та відзначила велике свято.

5 квітня 2013 року педагогами та учнями загальноосвітньої середньої школи № 2 м. Марганця Дніпропетровської області було закладено липову алею до 93-ї річниці місцевої школи.

Захід розпочався урочистою лінійкою, в рамках якої директор школи Наталя Довга та президент учнівського шкільного об’єднання Артем Яковенко передали кожному бажаючому саджанці дерев та іменні таблички.

Учні діяли спільно, допомагали один одному та молодшим школярам. Спільна ідея об’єднала дітей, вчителів і місцеву громаду. Так було відзначено урочисту подію в історії школи та посаджено маленькі деревця, які утворять у майбутньому чудову липову алею. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
15

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37784

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4696

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді