На ІІ тематичну зміну «Артеківських діалогів» для оздоровлення направили 26 дітей-пільговиків з Прикарпаття. Це відбулося за підтримки Міністерства соціальної політики України та працівників департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
На ІІ тематичну зміну «Артеківських діалогів», що триватиме до 29 квітня у Міжнародному дитячому центрі «Артек», приїхало 26 дітей-пільговиків з Прикарпаття.
Серед них — діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, сироти, обдаровані вихованці інтернатних навчальних закладів. Крім того, таку можливість отримали четверо переможців Всеукраїнського фестивалю технічної творчості «Орбіта-Артек» і троє переможців Всеукраїнського інтелектуального конкурсу для талановитих та обдарованих дітей «Шкільна аспірантура». На артеківців чекають насичена програма та різноманітні конкурси, присвячені Всесвітньому дню здоров’я та Всесвітньому дню авіації і космонавтики.
Нагадаємо, що з початку року в державні заклади цілорічної дії на території АР Крим та м. Одеси за сприяння Міністерства соціальної політики України на оздоровлення та відпочинок вже направлено 126 дітей з Івано-Франківщини.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?