Школярі з Прикарпаття стали учасниками «Артеківських діалогів»

На ІІ тематичну зміну «Артеківських діалогів» для оздоровлення направили 26 дітей-пільговиків з Прикарпаття. Це відбулося за підтримки Міністерства соціальної політики України та працівників департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

На ІІ тематичну зміну «Артеківських діалогів», що триватиме до 29 квітня у Міжнародному дитячому центрі «Артек», приїхало 26 дітей-пільговиків з Прикарпаття.

Серед них  — діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, сироти, обдаровані вихованці інтернатних навчальних закладів. Крім того, таку можливість отримали четверо переможців Всеукраїнського фестивалю технічної творчості «Орбіта-Артек» і троє переможців Всеукраїнського інтелектуального конкурсу для талановитих та обдарованих дітей «Шкільна аспірантура». На артеківців чекають насичена програма та різноманітні конкурси, присвячені Всесвітньому дню здоров’я та Всесвітньому дню авіації і космонавтики.

Нагадаємо, що з початку року в державні заклади цілорічної дії на території АР Крим та м. Одеси за сприяння Міністерства соціальної політики України на оздоровлення та відпочинок вже направлено 126 дітей з Івано-Франківщини.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9717

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31359

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20652

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10867

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді