В Україні планують створити банк інтелектуальних досягнень

Міністерство освіти і науки України ініціює реалізацію Президентської програми для найталановитіших дітей «Інтелектуальне майбутнє України», що спрямована на підтримку обдарованої учнівської молоді.

За підтримки Міністерства освіти і науки України (МОН) стартує Президентська програма для найталановитіших дітей «Інтелектуальне майбутнє України», повідомляє Урядовий портал.

Згідно з наказом МОН від 26.04.2013 № 467, до 15 вересня 2013 року Інститут інноваційних технологій і змісту освіти має створити банк інтелектуальних досягнень (винаходів, творчих проектів та наукових здобутків дітей).

До 1 вересня Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Національною академією педагогічних наук будуть розроблені положення про експертну раду для визначення найкращих досягнень учнівської молоді.

Крім того, департаментом вищої освіти МОН будуть внесені зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році в частині уточнення переліку пільгових категорій вступників.

«Ми започаткуємо для найталановитіших дітей програму «Інтелектуальне майбутнє України», надамо їм додаткові умови і можливості для реалізації своїх талантів», — зазначив Президент України Віктор Янукович.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Екологічне виховання дошкільників

Як організувати екологічне виховання в дитячому садку, форми роботи з дошкільниками, поради вихователям та інструменти екологічного виховання
84422

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді