В Україні планують створити банк інтелектуальних досягнень

Міністерство освіти і науки України ініціює реалізацію Президентської програми для найталановитіших дітей «Інтелектуальне майбутнє України», що спрямована на підтримку обдарованої учнівської молоді.

За підтримки Міністерства освіти і науки України (МОН) стартує Президентська програма для найталановитіших дітей «Інтелектуальне майбутнє України», повідомляє Урядовий портал.

Згідно з наказом МОН від 26.04.2013 № 467, до 15 вересня 2013 року Інститут інноваційних технологій і змісту освіти має створити банк інтелектуальних досягнень (винаходів, творчих проектів та наукових здобутків дітей).

До 1 вересня Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Національною академією педагогічних наук будуть розроблені положення про експертну раду для визначення найкращих досягнень учнівської молоді.

Крім того, департаментом вищої освіти МОН будуть внесені зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році в частині уточнення переліку пільгових категорій вступників.

«Ми започаткуємо для найталановитіших дітей програму «Інтелектуальне майбутнє України», надамо їм додаткові умови і можливості для реалізації своїх талантів», — зазначив Президент України Віктор Янукович.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45503

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91022

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді