Незабаром побачить світ травневий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу»

Тема свіжого номеру журналу «Медична сестра дошкільного закладу» (№5/2013) — «Зміни в організації харчування дітей».

Незабаром побачить світ свіжий номер (№ 5/2013) журналу «Медична сестра дошкільного закладу». Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

Важливі зміни в житті країни передбачають адаптування законодавства до нових вимог часу. Інструкція з організації харчування дітей в дошкільних навчальних закладах довгий час потребувала коригування. З огляду на це, внесення змін до даного нормативного акта є важливою подією для працівників дошкільних закладів. На шпальтах професійного видання розміщено детальне роз'яснення цих змін, яке неодмінно стане у пригоді у вашій роботі.

Не менш важливим є питання змін розміру заробітної плати медичних працівників дошкільних закладів. Ухвалено рішення про підвищення з 1 січня 2013 року посадових окладів працівників бюджетної сфери, оплату яких здійснюють на основі Єдиної тарифної сітки. У свіжому номері журналу «Медична сестра дошкільного закладу» ви дізнаєтеся, як здійснюватимуть оплату праці медичних працівників і перерахунок заробітної плати за січень — березень 2013 року.

Трапляються ситуації, коли під час прийняття дитини до дошкільного навчального закладу, батьки надають працівникам закладу неповну інформацію про наявні в дитини захворювання. Необізнаність вихователів та медичних працівників може призвести до непередбачуваних наслідків. Для читачів на шпальтах видання подано розгорнуту юридичну консультацію з цього важливого питання.

Усе це та багато іншої важливої, корисної та актуальної інформації дізнавайтеся зі сторінок щомісячного спеціалізованого журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62018

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді