У Харкові зростає кількість першокласників

У наступному навчальному році школи Харкова приймуть 11 тисяч 300 дітей, що свідчить про збільшення кількості першокласників міста.

Директор Департаменту освіти Ольга Деменко  повідомила, що наступного навчального року харківські школи відкриють свої двері для 11 тисяч 300 першокласників, що на 250 осіб більше за минулорічні показники.

Вже третій рік поспіль у школах Харкова зростає кількість першокласників, повідомляє офіційний сайт Харківської міської ради.

У дошкільних навчальних закладах міста в 1774 групах виховується 40,5 тис. дітей. Зазначимо, що минулого року було 40 тис. дошкільнят.

У місті працює 446 навчальних закладів, у яких будуть отримувати освіту 149 тис. дітей. Із загальної кількості установ 415 належать до комунальної форми власності, зокрема 181 загальноосвітній навчальний заклад, 194 дошкільних навчальних заклади, 28 позашкільних навчальних закладів, загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів, дитячий будинок «Сім'я». Відповідно, 31 навчальний заклад Харкова є установами некомунальної форми власності.

Директор Департаменту освіти також звернула увагу на проблеми кадрового забезпечення навчальних закладів міста. За її словами, у харківських школах практично відсутні вакансії вчителів. Не вистачає лише семи соціальних педагогів та п'яти педагогів-організаторів.

У той же час дитячі садки потребують 68 вихователів і п'ять музичних педагогів у зв'язку із розширенням мережі дошкільних навчальних закладів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
402411

Оцінювання навчальних досягнень учнів

Під час внутрішнього контролю в навчальному закладі вивчають різні питання. Одне з них — рівень навчальних досягнень учнів. Щоб правильно встановити рівень навчальних досягнень учнів, слід дотримуватися визначених критеріїв
180659

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді