Зареєстровано законопроект № 2340а щодо партнерських взаємовідносин держави, школи і церкви. Метою законопроекту є впровадження духовно-моральних цінностей у навчально-виховний процес.
Представник Президента в парламенті Юрій Мірошниченко та голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За сприяння свободі совісті» Ганна Герман зареєстрували законопроект № 2340а, який передбачає закріплення партнерської моделі взаємовідносин церкви та держави.
Відповідно до законопроекту, загальноосвітній заклад може взаємодіяти на партнерських засадах із церквою (релігійними організаціями) у рамках впровадження духовно-моральних цінностей у навчально-вихований процес.
«Взаємовідносини церкви (релігійних організацій) із світськими навчальними закладами будуються на партнерських засадах з метою впровадження духовно-моральних цінностей у навчально-виховний процес, відновлення духовності та моральності українського суспільства, а також виховання підростаючих поколінь у дусі релігійної толерантності та міжконфесійної співпраці», — йдеться у документі.
Батьки або особи, які їх замінюють, можуть ініціювати участь представників церкви у виховному процесі. Вони також мають право приймати рішення щодо участі дитини у конкретних заходах, що проводяться представниками церкви (релігійних організацій).
З документом можна ознайомитися тут.
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного? Використайте прості техніки, щоб допомогти собі та навчити своїх учнів