Від чого залежить словниковий запас?

Американські вчені з університету Чикаго (США) з’ясували, що діти краще запам’ятовують слова, якщо батьки активно жестикулюють під час спілкування.

Учені з університету Чикаго (США) стверджують, що словниковий запас, який формується з перших років життя, пов'язаний із жестикуляцією батьків.

Як повідомляють іноземні ЗМІ, дослідники вважають, що цей фактор впливає на рівень освоєння дошкільниками рідної мови. Учені виявили, що 25% відмінностей у словниковому запасі дітей визначається активною жестикуляцією та емоціями.

«Малозабезпечені батьки могли так само добре викладати перші ази мови, як і люди з високим соціальним статусом і статком», — зазначає провідний автор дослідження Еріка Картмілл.

Натомість такі фактори як достаток, культурний фон, освіта та інші соціально-економічні чинники мають менший вплив на розвиток дітей.

Дослідники наголошують, що батькам та вихователям у дитячих садках варто враховувати цей факт під час спілкування з дошкільниками.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Булінг у школі: що робити педагогам

Учні часто забувають про дисципліну та повагу до педагогів. Підготуйтеся до різних ситуацій. Адже булінг часто проявляється й у ставленні учнів до педагогів
32351

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді