Від чого залежить словниковий запас?

Американські вчені з університету Чикаго (США) з’ясували, що діти краще запам’ятовують слова, якщо батьки активно жестикулюють під час спілкування.

Учені з університету Чикаго (США) стверджують, що словниковий запас, який формується з перших років життя, пов'язаний із жестикуляцією батьків.

Як повідомляють іноземні ЗМІ, дослідники вважають, що цей фактор впливає на рівень освоєння дошкільниками рідної мови. Учені виявили, що 25% відмінностей у словниковому запасі дітей визначається активною жестикуляцією та емоціями.

«Малозабезпечені батьки могли так само добре викладати перші ази мови, як і люди з високим соціальним статусом і статком», — зазначає провідний автор дослідження Еріка Картмілл.

Натомість такі фактори як достаток, культурний фон, освіта та інші соціально-економічні чинники мають менший вплив на розвиток дітей.

Дослідники наголошують, що батькам та вихователям у дитячих садках варто враховувати цей факт під час спілкування з дошкільниками.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27854

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47530

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42294

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді