Американські вчені з університету Чикаго (США) з’ясували, що діти краще запам’ятовують слова, якщо батьки активно жестикулюють під час спілкування.
Учені з університету Чикаго (США) стверджують, що словниковий запас, який формується з перших років життя, пов'язаний із жестикуляцією батьків.
Як повідомляють іноземні ЗМІ, дослідники вважають, що цей фактор впливає на рівень освоєння дошкільниками рідної мови. Учені виявили, що 25% відмінностей у словниковому запасі дітей визначається активною жестикуляцією та емоціями.
«Малозабезпечені батьки могли так само добре викладати перші ази мови, як і люди з високим соціальним статусом і статком», — зазначає провідний автор дослідження Еріка Картмілл.
Натомість такі фактори як достаток, культурний фон, освіта та інші соціально-економічні чинники мають менший вплив на розвиток дітей.
Дослідники наголошують, що батькам та вихователям у дитячих садках варто враховувати цей факт під час спілкування з дошкільниками.
За якими правилами відбуватиметься вступна кампанія 2025 року, що зміниться у державній підсумковій атестації (ДПА), як держава планує з допомогою НМТ 2025 вдовольнити потреби ринку праці? Читайте далі
Що у Законі про загальну середню освіту — уточнимо зміни, пов'язані з війною, та проаналізуємо ключові положення й структуру Закону
Пропонуємо комплекси вправ ранкової гімнастики для різних вікових груп дошкільників. Зможете скористатися інфографікою, щоб зацікавити дітей та формувати у них звичку до фізичної активності.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію