Побачив світ липневий номер журналу «Практичний психолог: Школа»

Свіжий номер (№ 7/2013) щомісячного журналу «Практичний психолог: Школа» присвячено темі «Діти групи ризику». Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

Липневий номер фахового журналу «Практичний психолог: Школа» на своїх сторінках розкриває проблему роботи з дітьми групи ризику.

У статті «Діти групи ризику» подано загальну характеристику дітей, які входять до групи ризику. Детально розглянуто показники, за якими визначають дітей групи ризику; описано соціальний, особистісний та поведінковий чинники віднесення дітей до групи ризику. Розкрито сутнісні характеристики понять «важковиховувані діти» та «педагогічно-занедбані діти».

«Профілактична та корекційна робота з дітьми­правопорушниками» — розглянуто особливості роботи практичного психолога з дітьми-правопорушниками. Подано семінар-практикум для практичних психологів «Особливості роботи з дітьми-правопорушниками», а також орієнтовну програму призупинення делінквентної поведінки дітей.

У статті «Ліворукі діти: специфіка розвитку та навчання» описано особливості функціонування правої та лівої півкуль головного мозку, зокрема його функціональну, мануальну та сенсорну асиметрію. Вказано на відмінність понять «лівацтво» та «ліворукість», подано основні види ліворукості.

У рубриці «Робоча ситуація» надано рекомендації батькам щодо налагодження контакту з підлітком. Описано можливі варіанти взаємодії батьків з підлітком

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках щомісячного журналу «Практичний психолог: Школа».

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Вступна кампанія 2025: що потрібно знати вже зараз

За якими правилами відбуватиметься вступна кампанія 2025 року, що зміниться у державній підсумковій атестації (ДПА), як держава планує з допомогою НМТ 2025 вдовольнити потреби ринку праці? Читайте далі
52

Комплекси вправ ранкової гімнастики для дітей

Пропонуємо комплекси вправ ранкової гімнастики для різних вікових груп дошкільників. Зможете скористатися інфографікою, щоб зацікавити дітей та формувати у них звичку до фізичної активності.
64

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді