Картину українського художника продано за рекордну для наших талановитих співвітчизників суму у 186 тиc. доларів. Автором полотна є Анатолій Криволап, який вважається найдорожчим сучасним українським художником.
Картину художника Анатолія Криволапа під назвою «Кінь. Ніч» продано за рекордну для українських художників суму у 122 500 фунтів стерлінгів (186 тиc. доларів) на аукціоні сучасного мистецтва Phillips (Лондон).
Початкова ціна за полотно становила 50-70 тис. фунтів стерлінгів. Однак за результатами торгів картина стала другою найдорожчою серед проданих у 2013 році.
Анатолій Криволап — найдорожчий сучасний український художник. Він є майстром українського нефігурального живопису та пейзажу. Його картини відомі завдяки монохромності та яскравим кольорам. Українські пейзажі стали візитівкою автора.
«Удосконалюючи впродовж років гостре відчуття кольору художник став відомим завдяки своїм останнім ностальгічним маренням про «житницю Європи». Криволап є найуспішнішим серед сучасних українських художників, і, переважно завдяки обраній ним тематиці, він став також своїм серед західних абстракціоністів, зберігаючи при цьому свою українську унікальність», — зазначено у каталозі аукціону Phillips.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?