Зустрічайте свіжий випуск журналу «Практичний психолог: Дитячий садок»!

Липневе число журналу присвячено актуальній та болісній темі — «Діти групи ризику». Нинішня ситуація взаємодії педагогів з дітьми істотно відрізняється від тієї, що була 12–15 років тому, і насамперед формальними, проте сутнісними моментами.

Сьогодні перед практичним психологом постало завдання запобігати появі відхилень у поведінці дитини, які доволі часто з’являються через необізнаність чи надмірну самовпевненість педагогів та батьків у власних знаннях і вміннях. Тому липневий номер щомісячного журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» присвячено темі «Діти групи ризику».

Актуальні проблеми соціально-дезадаптованої поведінки дітей, відсутність знань і навичок здорового способу життя, своєчасних соціально-адаптивних стратегій поведінки в дорослої частини населення не дає змоги надавати результативну психологічну та соціальну підтримку дітям, й насамперед, попереджати виникнення девіантної поведінки дітей. Цю проблематику й висвітлює стаття «Діти групи ризику».

Корисною для практичного психолога стане стаття «Діагностика агресивності», присвячена проблемі агресивності школярів, що ускладнює пристосування до умов життя в суспільстві та є одним із основних чинників їх девіантної поведінки. У статті надано інформацію про те, як правильно провести діагностику агресивності та обрати відповідні напрями корекційної роботи.

Стаття «Ліворукі діти: специфіка розвитку та навчання» звертає увагу психолога на його першочергові завдання: створення максимально комфортних умов навчання ліворуких дітей задля збереження їхнього здоров’я, реалізації індивідуальних можливостей та здібностей, і розуміння особливостей розвитку таких дітей.

«Розвиток вольової поведінки дитини 6–7 років» — у статті йде мова про неприємні ситуації, що виникають у процесі учбової діяльності, зумовлені недостатнім вольовим розвитком дитини. Щоб запобігти виникненню недоліків у навчанні, необхідно забезпечити оптимальний розвиток вольової поведінки дитини старшого дошкільного віку.

Про все це та про іншу важливу, актуальну та цікаву інформацію дізнавайтеся зі сторінок щомісячного спеціалізованого журналу «Практичний психолог: Дитячий садок».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мультимедіа в роботі з дошкільниками

Особливості мультимедійних презентацій для музичних занять у дитячому садку. Ідеї ігор-презентацій та відеороликів до різних програмових завдань
7512

Що врахувати у питаннях пожежної безпеки у закладі освіти

Небезпечний вогонь захоплює зненацька місця з масовим перебуванням людей, а тим більше дітей. Таким місцем, зокрема, є заклади освіти. Як убезпечити і дітей, і колектив від небажаних наслідків, шо потрібно зробити керівнику закладу, яку превентивну роботу повинні проводити педагоги, що повинні знати неповнолітні відвідувачі школи чи дитсадка – читайте у статті
11991

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді