Кабінет Міністрів України затвердив постанову, якою визначено Порядок надання одноразової адресної допомоги молодим працівникам, залученим до роботи в селах і селищах.
Урядом затверджено Порядок надання одноразової адресної допомоги молодим працівникам, залученим до роботи в селах і селищах, та перелік професій (спеціальностей, напрямів підготовки), за якими буде надаватися така допомога.
Відповідну постанову прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України.
Починаючи з 1 січня 2014 року, одноразова адресна допомога виплачуватиметься у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати молодим працівникам (раніше така допомога виплачувалася у п’ятикратному розмірі) — громадянам України віком до 35 років, випускникам професійно-технічних та вищих навчальних закладів.
Такі молоді працівники мають у шестимісячний строк після закінчення навчання працевлаштуватись самостійно, за направленням навчального закладу або територіального органу, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та укласти трудовий договір на строк не менш як три роки про роботу за набутою кваліфікацією із закладами, підприємствами, установами та організаціями, що розташовані в селах і селищах.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?