Учені визначили «трикутник щастя»

Австралійські психологи визначили так званий «трикутник щастя». На думку вчених, наявність трьох складових забезпечить щасливе життя кожної людини.

Учені з Австралії відкрили секрет щасливого життя. Вони розрахували так званий «трикутник щастя», наявність складових якого є запорукою успіху.

На думку іноземних учених, людині достатньо бути забезпеченою трьома складовими: люблячим партнером, доходом, що відповідає 100 тис. доларів, та соціальною активністю, що спрямовує в житті.

Натомість такі «дрібниці», як зайва вага та стан здоров’я, не можуть перешкодити щастю. Це засвідчили результати досліджень, проведених фахівцями Університету А. Дікіна (Мельбурн, Австралія) під головуванням професора Роберта Каммінса.

Аналіз 29 досліджень, проведених упродовж останніх 12 років, виявив: виключаючи реально важкі захворювання, стан здоров'я сам по собі не входить у «трикутник щастя». Не такими важливими стали й місце проживання, рід занять, наявність або відсутність дітей.

Крім того, професор Роберт Каммінс стверджує, що його дослідження підтверджують: з віком життя покращується.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Що врахувати у питаннях пожежної безпеки у закладі освіти

Небезпечний вогонь захоплює зненацька місця з масовим перебуванням людей, а тим більше дітей. Таким місцем, зокрема, є заклади освіти. Як убезпечити і дітей, і колектив від небажаних наслідків, шо потрібно зробити керівнику закладу, яку превентивну роботу повинні проводити педагоги, що повинні знати неповнолітні відвідувачі школи чи дитсадка – читайте у статті
11979

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
137341

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9977

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді