У МОН переглянуть програми підготовки фахівців з німецької мови

25 липня 2013 року, у Міністерстві освіти і науки обговорили проект щодо оцінювання навчальних досягнень учнів з німецької мові, а також питання професійного розвитку вчителів іноземної.

Учора, 25 липня 2013 року, відбулася зустріч заступника міністра освіти і науки Бориса Жебровського та керівника мовного відділу Гете-Інституту в Україні Петри Кйоппель-Майер.

Як повідомляє Міністерство освіти і науки, сторони обговорили питання розвитку спільного проекту щодо оцінювання навчальних досягнень учнів загальноосвітніх шкіл України.

Заступник міністра зазначив, що на сьогодні 52% учнів 5-х класів обрали німецьку мову як другу іноземну. Такі високі показники вимагають перегляду програм фахової перепідготовки вчителів німецької мови та створення відповідного навчально-методичного забезпечення.

Результатом зустрічі стала домовленість про те, що Гете-Інститут сприятиме професійному розвитку вчителя німецької мови шляхом створення нової Програми для інститутів післядипломної освіти, проведення тренінгів для вчителів у обласних центрах України, забезпечення методичною літературою та допомогою в організації учнівських олімпіад.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9720

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31363

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20657

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10873

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді