У МОН переглянуть програми підготовки фахівців з німецької мови

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

25 липня 2013 року, у Міністерстві освіти і науки обговорили проект щодо оцінювання навчальних досягнень учнів з німецької мові, а також питання професійного розвитку вчителів іноземної.

Учора, 25 липня 2013 року, відбулася зустріч заступника міністра освіти і науки Бориса Жебровського та керівника мовного відділу Гете-Інституту в Україні Петри Кйоппель-Майер.

Як повідомляє Міністерство освіти і науки, сторони обговорили питання розвитку спільного проекту щодо оцінювання навчальних досягнень учнів загальноосвітніх шкіл України.

Заступник міністра зазначив, що на сьогодні 52% учнів 5-х класів обрали німецьку мову як другу іноземну. Такі високі показники вимагають перегляду програм фахової перепідготовки вчителів німецької мови та створення відповідного навчально-методичного забезпечення.

Результатом зустрічі стала домовленість про те, що Гете-Інститут сприятиме професійному розвитку вчителя німецької мови шляхом створення нової Програми для інститутів післядипломної освіти, проведення тренінгів для вчителів у обласних центрах України, забезпечення методичною літературою та допомогою в організації учнівських олімпіад.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3361

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54506

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24839

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59837

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді