Цьогоріч школи будуть забезпечені новими підручниками

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Сьогодні, 30 липня 2013 року, відбувся брифінг міністра освіти і науки України Дмитра Табачника, на якому він високо оцінив рівень забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів новими підручниками.

30 липня 2013 року міністр освіти і науки України Дмитро Табачник провів брифінг на тему «Реалізація державних стандартів у новостворених підручниках».

Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, посадовець поінформував про основні новації Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, що будуть упроваджуватися з нового навчального року.

«По-перше, це вивчення іноземної мови з 1-го класу, по-друге, це обов’язкове запровадження у 5-х класах другої іноземної мови, а також — вивчення інформатики з 2-го класу. При створенні навчальної програми «Сходинки до інформатики» використані рекомендації ЮНЕСКО. Цей курс розглядається як необхідний інструмент, який у сучасному інформаційному суспільстві сприятиме більш успішному навчанню учнів, усебічному розвитку дитини шкільного віку», — зазначив міністр.

Посадовець звернув увагу на збільшення кількості підручників. За його даними, протягом останніх двох років було створено та видруковано весь комплект підручників для молодших класів. Також зріс тираж підручників шрифтом Брайля для слабозорих та незрячих дітей. Книги були адаптовані до потреб та можливостей учнів шляхом підвищення практичності підручників та зменшення розміру палітурки.

Дмитро Табачник підкреслив, що МОН задовольнило усі побажання регіональних органів управління освітою щодо змісту підручників.

«У цьому році друк усіх підручників створено з випередженням як графіку, так і кількості, — сумарний тираж усіх примірників складає близько 120% від загальної кількості учнів», — підсумував міністр.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11537

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275527

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22097

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264542

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді