Відбулася чергова зустріч у рамках громадського діалогу «Українська школа: реалії і кроки до якісної освіти»

30 липня 2013 року відбулася зустріч освітян із заступником міністра освіти і науки України. Учасники зустрічі обговорили питання впровадження нової редакції Базового компоненту дошкільної освіти та Державного стандарту початкової загальної освіти.

У рамках проведення громадського діалогу «Українська школа: реалії і кроки до якісної освіти» відбулося обговорення актуальних питань реформування сфери освіти.

Чергова зустріч освітян та заступника міністра освіти і науки України Бориса Жебровського відбулася 30 липня 2013 року у м. Славутич Київської області, повідомляє Міністерство освіти і науки України (МОН).

У ній взяли участь фахівці методичних служб управлінь освіти та навчальних закладів Київщини і Чернігівщини. Вони обмінялися досвідом роботи з питань наступності між дошкільною та початковою ланками освіти.

Відкриваючи слухання, заступник міністра зазначив, що під впливом кардинальних змін в освіті виникає необхідність обговорити перші результати впровадження нової редакції Базового компоненту дошкільної освіти та нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Медичні сестри, психологи, вихователі, вчителі та методисти поділилися своїм досвідом та своїми проблемами.

Спільним виявилося те, що у кожному регіоні укладається угода про співпрацю між дошкільними навчальними закладами і початковою ланкою загальноосвітніх навчальних закладів. Такі угоди є різними за змістом, однак досить дієвими, переконані у МОН.

«Єдиного «рецепту» для вирішення цих питань немає. Має враховуватися регіональний аспект. Але ліки проти байдужості, проти негуманного ставлення до дітей, проти ліні — є! Треба берегти кожну школу, садок, кожного творчого керівника, вихователя і вчителя. Бо це все — для наших дітей», — підсумував заступник міністра.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27854

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42294

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді