Міністерство освіти і науки України пропонує вітчизняним школам запозичити досвід інших країн та відмовитися від оцінювання успішності учнів. Відомство рекомендує запровадити цю практику для окремих предметів початкової школи.
Міністерство освіти і науки України рекомендує загальноосвітнім навчальним закладам не ставити оцінки з окремих предметів початкової школи.
За словами міністра освіти і науки України Дмитра Табачника, відомство пропонує використовувати цю практику під час викладання таких предметів, як охорона здоров’я, фізична культура, музичне мистецтво, образотворче мистецтво та з курсу «Сходинки до інформатики».
Посадовець зауважив, що деякі педагоги не підтримують скасування бального оцінювання, оскільки вважають його невід’ємним стимулом учнів до навчання.
На його думку, Україні варто запозичувати досвід інших країн, де «без батогів і пряників можна навчити дітей хоча б деяким предметам у початковій школі».
Нагадаємо, що нещодавно МОН висловило рекомендацію не ставити оцінок п’ятикласникам для ліпшої адаптації учнів до навчання за новими стандартами.
За якими правилами відбуватиметься вступна кампанія 2025 року, що зміниться у державній підсумковій атестації (ДПА), як держава планує з допомогою НМТ 2025 вдовольнити потреби ринку праці? Читайте далі
Що у Законі про загальну середню освіту — уточнимо зміни, пов'язані з війною, та проаналізуємо ключові положення й структуру Закону
Пропонуємо комплекси вправ ранкової гімнастики для різних вікових груп дошкільників. Зможете скористатися інфографікою, щоб зацікавити дітей та формувати у них звичку до фізичної активності.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію