Міністерство освіти і науки України пропонує вітчизняним школам запозичити досвід інших країн та відмовитися від оцінювання успішності учнів. Відомство рекомендує запровадити цю практику для окремих предметів початкової школи.
Міністерство освіти і науки України рекомендує загальноосвітнім навчальним закладам не ставити оцінки з окремих предметів початкової школи.
За словами міністра освіти і науки України Дмитра Табачника, відомство пропонує використовувати цю практику під час викладання таких предметів, як охорона здоров’я, фізична культура, музичне мистецтво, образотворче мистецтво та з курсу «Сходинки до інформатики».
Посадовець зауважив, що деякі педагоги не підтримують скасування бального оцінювання, оскільки вважають його невід’ємним стимулом учнів до навчання.
На його думку, Україні варто запозичувати досвід інших країн, де «без батогів і пряників можна навчити дітей хоча б деяким предметам у початковій школі».
Нагадаємо, що нещодавно МОН висловило рекомендацію не ставити оцінок п’ятикласникам для ліпшої адаптації учнів до навчання за новими стандартами.
Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
У статті — алгоритм, за яким зможете правильно організувати роботу з розроблення індивідуальної програми розвитку
Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
Тексти і ноти пісень про літо та літні пригоди для дітей у дитсадку