Затверджено Державний стандарт початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Кабінет Міністрів України затвердив Державний стандарт початкової загальної освіти для дітей з особливими потребами. Документом визначено вимоги до рівня освіченості дітей з особливими освітніми потребами та оптимальний обсяг їхнього навчального навантаження.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 № 607 затверджено Державний стандарт початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами.

Цей нормативний документ визначає вимоги до рівня освіченості дітей з особливими освітніми потребами на рівні початкової загальної освіти та визначає оптимальний зміст та обсяг навчального навантаженнядля дітей з особливими освітніми потребами у поєднанні з відповідною корекційно-розвитковою роботою.

Державний стандарт початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами впроваджується з 1 вересня 2014 року.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 № 607 Міністерство освіти і науки України має забезпечити своєчасне розроблення та затвердження типових навчальних планів, навчальних програм початкової школи для дітей з особливими освітніми потребами.

Цей документ найближчим часом буде розміщено в експертно-правовій системі «Експертус: Школа».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103026

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103036

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
121292

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді