Читайте у вересневому числі журналу «Практичний психолог: Школа»

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

На сторінках журналу ви знайдете публікації щодо діагностичного аспекту психологічного супроводу адаптації молодого спеціаліста та варіанту побудови подальшої корекційної роботи з ним.

Вересневе число журналу висвітлює тему адаптації молодого спеціаліста до професійної діяльності та умов навчального закладу. Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

У статті «Діагностичний аспект психологічного супроводу молодого спеціаліста» розкрито особливості організації діагностичної роботи. Окреслено етапи психологічного супроводу молодого спеціаліста. Розглянуто специфіку консультування молодого спеціаліста. Подано рекомендації для молодого спеціаліста щодо організації його професійної діяльності.

«Проблема насильства в умовах навчального закладу» — у публікації висвітлено проблему насильства в умовах навчального закладу. Описано форми профілактичної роботи з батьками. Розглянуто можливі дії педагогічних працівників у разі виявлення жорстокого поводження з дитиною, зокрема подано алгоритм дій практичного психолога в такій ситуації.

Стаття «Успішний публічний виступ: підготовка та проведення» присвячена основним передумовам опанування ораторським мистецтвом. У ній описано, як можна подолати страх перед аудиторією. Розглянуто основні засоби впливу на аудиторію. Подано структуру публічного виступу.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках щомісячного журналу «Практичний психолог: Школа».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11537

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275527

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22097

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264542

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді