У 2016 році ДПА з української мови, математики та історії України буде проведено у формі ЗНО

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій розповів, як проходитиме ЗНО в 2016 році

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій розповів, як проходитиме ЗНО в 2016 році.

Як і в минулому році буде застосований пороговий бал «склав/не склав», а державну підсумкову атестацію з української мови, математики та історії України буде проведено у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Наступного року тестів дворівневої складності не буде, оскільки вони не користуються великим попитом серед вишів, для яких їх було запроваджено минулого року.

Із 5 по 20 січня 2016 року абітурієнти зможуть зареєструватися на пробне тестування, що відбудеться у квітні. Його вартість становитиме 111 грн. за один навчальний предмет.

Пробне ЗНО з української мови та літератури заплановане на 2 квітня, з інших навчальних предметів — на 9 квітня (учасник пробного ЗНО може скласти максимум два тести — з української мови і літератури та одного навчального предмета на вибір).

При оцінюванні навчальних досягнень учнів результати пробного ЗНО не братимуть до уваги. Мета його проведення — ознайомлення абітурієнта з процедурою тестування та виконання ним завдань, схожих з тими, що будуть під час основної сесії.

Реєстрація на ЗНО триватиме з 1 лютого по 4 березня 2016 року. Першим абітурієнти складатимуть українську мову та літературу — 5 травня, потім математику — 11 травня, а історію України — 13 травня.

«Результати оцінювання з цих предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за результатами загальноосвітньої школи», — зазначив Вадим Карандій.

Із 3 по 17 червня пройде зовнішнє оцінювання з інших навчальних предметів. Для тих, хто не зможе пройти ЗНО під час основної сесії, буде проведена додаткова сесія, що триватиме з середини червня до початку липня.

додаток

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вибір підручників: що потрібно знати керівництву школи та вчителям

Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
496

Табель обліку використання робочого часу в закладі освіти: правила ведення

Табель обліку використання робочого часу щомісяця складають на всіх працівників закладу освіти. Розглянемо особливості ведення документа, дані якого ураховують під час обчислення заробітної плати та заповнення форм державних статистичних спостережень
45647

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді