У 2016 році ДПА з української мови, математики та історії України буде проведено у формі ЗНО

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій розповів, як проходитиме ЗНО в 2016 році

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій розповів, як проходитиме ЗНО в 2016 році.

Як і в минулому році буде застосований пороговий бал «склав/не склав», а державну підсумкову атестацію з української мови, математики та історії України буде проведено у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Наступного року тестів дворівневої складності не буде, оскільки вони не користуються великим попитом серед вишів, для яких їх було запроваджено минулого року.

Із 5 по 20 січня 2016 року абітурієнти зможуть зареєструватися на пробне тестування, що відбудеться у квітні. Його вартість становитиме 111 грн. за один навчальний предмет.

Пробне ЗНО з української мови та літератури заплановане на 2 квітня, з інших навчальних предметів — на 9 квітня (учасник пробного ЗНО може скласти максимум два тести — з української мови і літератури та одного навчального предмета на вибір).

При оцінюванні навчальних досягнень учнів результати пробного ЗНО не братимуть до уваги. Мета його проведення — ознайомлення абітурієнта з процедурою тестування та виконання ним завдань, схожих з тими, що будуть під час основної сесії.

Реєстрація на ЗНО триватиме з 1 лютого по 4 березня 2016 року. Першим абітурієнти складатимуть українську мову та літературу — 5 травня, потім математику — 11 травня, а історію України — 13 травня.

«Результати оцінювання з цих предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за результатами загальноосвітньої школи», — зазначив Вадим Карандій.

Із 3 по 17 червня пройде зовнішнє оцінювання з інших навчальних предметів. Для тих, хто не зможе пройти ЗНО під час основної сесії, буде проведена додаткова сесія, що триватиме з середини червня до початку липня.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27854

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42294

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді