Завершився конкурс «Бобер-2013»

Завершено проведення Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» у 2013 році. Учні 2-11 класів з усієї України, які взяли участь у змаганнях, із нетерпінням чекають на результати.

Завершено Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер». Організатори конкурсу збирають та перевіряють результати для того, щоб підбити підсумки 2013 року.

Цьогоріч у конкурсі участь взяли 85 тисяч учнів, що перевищило показники минулого року на 25 тисяч осіб.

Нагадаємо, що Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» ініційовано для підвищення комп’ютерної грамотності дітей, ознайомлення та зацікавлення їх сучасними інформаційними технологіями, а також для пошуку та підтримки талантів.

Учасниками конкурсу є учні 2-11 класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів усіх типів і форм власності.

На учасників конкурсу зазвичай чекають завдання двох типів, що виконуються на комп’ютері:

  • тестові завдання в яких тримання правильної відповіді передбачає виконання відповідної послідовності операцій на комп’ютері;
  • інтерактивні завдання, в яких отримання правильної відповіді передбачає виконання відповідної послідовності операцій на комп’ютері.

Чекаємо на результати!

Ознайомтеся з Положенням конкурсу.

Зазначений документ розміщено в експертно-правовій системі «Експертус: Школа»

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1036

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді