Українські бібліотеки долучилися до програми «Бібліоміст», у межах якої найкращі з них отримують призи у вигляді комп'ютерного обладнання та сучасної техніки. Уже 1600 бібліотек отримали вільний доступ до інтернету.
Бібліотеки України стали учасниками програми «Бібліоміст» від Фонду Білла і Мелінди Гейтс, що сприяє поширенню комп’ютерних технологій та вільного доступу до інтернету.
Станом на листопад 2013 року вже 1600 українських бібліотек отримали нове комп'ютерне обладнання.
Для отримання цінних подарунків від програми «Бібліоміст» бібліотеки беруть активну участь у різноманітних конкурсах. Переможці отримують призи у вигляді комп'ютерного устаткування, сучасної техніки та ін.
Одними з останніх переможців конкурсів стали Рівненська та Євпаторійська бібліотеки, що отримали 7 та 19 комп'ютерів відповідно. На карті ви можете побачити кількість бібліотек у різних областях України, що отримали комп’ютерну техніку від фонду.
Зазначимо, що ініціатива «Глобальні бібліотеки» Фонду Білла і Мелінди Гейтс впроваджується у країнах, які демонструють потребу й готовність допомагати бібліотекам надавати вільний доступ до інтернету.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?