МОН роз’яснює Орієнтовні критерії оцінювання діяльності ДНЗ

У Міністерстві освіти і науки підписано лист «Щодо застосування орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності дошкільних навчальних закладів». Цей документ дозволяє місцевим органам управління самостійно вносити обґрунтовані зміни та доповнення.

Міністерство освіти і науки України роз’яснило окремі питання щодо застосування Орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності дошкільних навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 17.06.2013 № 772.

Відповідний лист «Щодо застосування орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності дошкільних навчальних закладів» від 04.12.2013 № 1/9-860 підписав заступник Міністра освіти і науки України Борис Жебровський.

У листі міністерство роз’яснює, що на підставі орієнтовних критеріїв відповідним органам управління освітою варто розробити власні критерії оцінювання діяльності дошкільних навчальних закладів для державної атестації закладів з метою визначення ефективності їхньої роботи відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти, а також для аналізу потенційних можливостей.

Міністерство рекомендує місцевим органам управління освітою погодити розроблені критерії оцінювання діяльності ДНЗ з Державною інспекцією навчальних закладів України.

Варто звернути увагу на те, що критерії оцінювання діяльності дошкільних навчальних закладів не мають передбачати збільшення документообігу у закладі та обов’язково повинні ураховувати типи дошкільних навчальних закладів, специфіку соціально-економічних умов регіону, стартових можливостей роботи конкретних навчальних закладів.

Ознайомтеся з документом докладніше.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27853

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді