МОН роз’яснює Орієнтовні критерії оцінювання діяльності ДНЗ

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

У Міністерстві освіти і науки підписано лист «Щодо застосування орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності дошкільних навчальних закладів». Цей документ дозволяє місцевим органам управління самостійно вносити обґрунтовані зміни та доповнення.

Міністерство освіти і науки України роз’яснило окремі питання щодо застосування Орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності дошкільних навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 17.06.2013 № 772.

Відповідний лист «Щодо застосування орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності дошкільних навчальних закладів» від 04.12.2013 № 1/9-860 підписав заступник Міністра освіти і науки України Борис Жебровський.

У листі міністерство роз’яснює, що на підставі орієнтовних критеріїв відповідним органам управління освітою варто розробити власні критерії оцінювання діяльності дошкільних навчальних закладів для державної атестації закладів з метою визначення ефективності їхньої роботи відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти, а також для аналізу потенційних можливостей.

Міністерство рекомендує місцевим органам управління освітою погодити розроблені критерії оцінювання діяльності ДНЗ з Державною інспекцією навчальних закладів України.

Варто звернути увагу на те, що критерії оцінювання діяльності дошкільних навчальних закладів не мають передбачати збільшення документообігу у закладі та обов’язково повинні ураховувати типи дошкільних навчальних закладів, специфіку соціально-економічних умов регіону, стартових можливостей роботи конкретних навчальних закладів.

Ознайомтеся з документом докладніше.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3362

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54511

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24840

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59853

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді