Новий журнал «Держзакупівлі» — це надійний помічник для членів комітетів із конкурсних торгів у відділах освіти. На сторінках цього видання Ви знайдете корисні матеріали, консультації провідних експертів та конкретні рішення робочих ситуацій.
Освітні установи регулярно проводять конкурсні торги, а це, як відомо, — дуже складна справа. Члени комітетів із конкурсних торгів у відділах освіти витрачають багато часу й зусиль на підготовку та проведення процесу закупівель.
На допомогу членам комітетів з конкурсних торгів і фахівців з державних закупівель із січня 2014 року виходитиме новий журнал «Держзакупівлі».
Журнал «Держзакупівлі» — перший на ринку спеціалізований практичний журнал КОНКРЕТНИХ РІШЕНЬ РОБОЧИХ СИТУАЦІЙ.
На сторінках видання представлено огляд змін у законодавстві, оперативні консультації провідних фахівців та експертів у сфері держзакупівель, відповіді на запитання з практики замовників, а також учасників.
Ви знайдете все про складання річного плану, оприлюднення інформації, складання документації, проведення процедур, укладання договору про закупівлю.
Також на сторінках журналу «Держзакупівлі»:
- ПОКРОКОВІ ІНСТРУКЦІЇ
- Виправлення помилок
- Практика перевірок
Ознайомтеся докладніше та замовте презентаційний номер журналу «Держзакупівлі»!
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?