Незабаром завершиться прийом робіт на конкурс «Вчитель-новатор»

До кінця грудня 2013 року освітяни та студенти педагогічних ВНЗ мають можливість стати учасниками X Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор». На переможців чекають цінні подарунки, а найактивніший навчальний заклад отримає сучасний інтерактивний комплекс.

Вже незабаром, а саме 31 грудня 2013 року, завершиться прийом робіт для участі у X Всеукраїнському конкурсі «Вчитель-новатор».

Його ініційовано для підтримки освітян в опануванні сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, а також у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів у навчання.

Конкурс проводить компанія «Microsoft Україна» на виконання програми «Партнерство в навчанні» за сприяння Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН.

Учасниками конкурсу є педагогічні працівники закладів освіти будь-якої форми власності та студенти педагогічних ВНЗ. У підсумку буде визначено 10 переможців та 100 лауреатів конкурсу. Усі учасники отримають сертифікати про участь.

Організатори конкурсу зауважують, що найактивніший навчальний заклад отримає повноцінний та сучасний інтерактивний комплекс, а саме інтерактивну дошку, проектор та необхідне програмне забезпечення. Крім того, всі педагогічні працівники цього закладу пройдуть безоплатне навчання, спрямоване на опанування роботи з інтерактивним комплексом.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4290

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді