В Україні поширюється сучасна система контролю за школярами?

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

В українських школах дедалі більшого поширення набуває використання сучасних технологій контролю за школярами. Подібна система надає батькам інформацію про відвідуваність занять у школі та успішність учня.

В Україні дедалі більшого поширення набуває сучасна система контролю за відвідуванням та успішністю школярів. На сьогодні навчальні заклади встановлюють не лише електронну базу даних, а й контрольний механізм при вході.

Сучасне обладнання спрацьовує завдяки спеціальним карткам, що містять особисті дані про людину. Прикладаючи картку до механізму, учень автоматично реєструється в електронній системі. Протягом кількох хвилин батьки отримують інформаційне повідомлення на телефон. Таким чином вони дізнаються, де їхня дитина — у стінах школи, або поза її межами. Подібна програма діє і для персоналу навчального закладу. Дані про всіх працівників зберігаються в електронній системі, яку контролює директор.

«Батьки мають бути спокійні, коли їхня дитина навчається у школі. Я можу зайти в базу даних, подивитись, який учитель коли прийшов на роботу. Це дисциплінує учнів і дисциплінує вчителів. Уже деякі домашні завдання виставлені. Приховати зауваження, або «забути» домашнє завдання не вдасться. Усю цю інформацію батьки можуть знайти на особистій сторінці дитини», — розповідає директор київської гімназії № 315 Олександр Бірюк.

За словами голови батьківського комітету Юрія Вітомського, ця система дає змогу батькам дізнатися, коли дитина прийшла до школи, які у неї були в цей день уроки та які оцінки вона отримала.

Нині керівники навчальних закладів та батьки встановлюють сучасні технології контролю переважно за особистим бажанням і за власні кошти. Однак найближчими роками очікують, що подібну систему запровадять у кожній школі.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11537

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275527

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22097

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264542

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді