В Україні поширюється сучасна система контролю за школярами?

В українських школах дедалі більшого поширення набуває використання сучасних технологій контролю за школярами. Подібна система надає батькам інформацію про відвідуваність занять у школі та успішність учня.

В Україні дедалі більшого поширення набуває сучасна система контролю за відвідуванням та успішністю школярів. На сьогодні навчальні заклади встановлюють не лише електронну базу даних, а й контрольний механізм при вході.

Сучасне обладнання спрацьовує завдяки спеціальним карткам, що містять особисті дані про людину. Прикладаючи картку до механізму, учень автоматично реєструється в електронній системі. Протягом кількох хвилин батьки отримують інформаційне повідомлення на телефон. Таким чином вони дізнаються, де їхня дитина — у стінах школи, або поза її межами. Подібна програма діє і для персоналу навчального закладу. Дані про всіх працівників зберігаються в електронній системі, яку контролює директор.

«Батьки мають бути спокійні, коли їхня дитина навчається у школі. Я можу зайти в базу даних, подивитись, який учитель коли прийшов на роботу. Це дисциплінує учнів і дисциплінує вчителів. Уже деякі домашні завдання виставлені. Приховати зауваження, або «забути» домашнє завдання не вдасться. Усю цю інформацію батьки можуть знайти на особистій сторінці дитини», — розповідає директор київської гімназії № 315 Олександр Бірюк.

За словами голови батьківського комітету Юрія Вітомського, ця система дає змогу батькам дізнатися, коли дитина прийшла до школи, які у неї були в цей день уроки та які оцінки вона отримала.

Нині керівники навчальних закладів та батьки встановлюють сучасні технології контролю переважно за особистим бажанням і за власні кошти. Однак найближчими роками очікують, що подібну систему запровадять у кожній школі.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4292

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді