Автономія дошкільного навчального закладу

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

У грудневому номері журналу «Практика управління дошкільним закладом» представлено механізми налагодження державно-громадського управління дошкільною освітою, особливості організації діяльності бухгалтерської служби ДНЗ та багато іншої корисної інформації.

Тема грудневого номера журналу «Практика управління дошкільним закладом» — автономія дошкільного навчального закладу.

На цю тему нас надихнув візит до міста Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, де ми познайомилися з людьми, які не лише виконують свої посадові обов’язки. Так, управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради тісно взаємодіє з трудовими колективами дошкільних навчальних закладів та громадськістю в управлінні дошкільною освітою.

Завдяки такій взаємодії створені належні умови для прийняття найефективніших управлінських рішень, оперативного розв’язання актуальних проблем, творчого підходу до виконання професійних обов’язків.

У цьому номері зібрано матеріали щодо такого складного питання, як організація діяльності бухгалтерської служби дошкільного навчального закладу. Адже поняття «автономія дошкільного навчального закладу» означає насамперед фінансову самостійність дошкільного навчального закладу, без чого будь-який керівник не має достатньої свободи дій задля реалізації своїх планів.

У публікації «Державно­-громадське управління дошкільною освітою» представлено досвід налагодження взаємодії державних органів, колективів дошкільних навчальних закладів та громадськості в управлінні дошкільною освітою. У ній розглянуто мету та принципи державно-громадського управління, його результати.

Автори статті «Віртуальна подорож дошкільним навчальним закладом» діляться з читачами досвідом реалізації проекту «Електронний дошкільний навчальний заклад». У цій публікації розглянуто особливості змістового наповнення інтернет-сторінки дошкільного навчального, види 3D-панорам та порядок їх створення.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках журналу «Практика управління дошкільним закладом».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3361

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54508

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24839

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59838

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді