Українці презентували першу інтерактивну казку для дітей

Українські розробники представили першу українську казку для дітей у популярних магазинах «цифрових додатків». Відтепер народну казку «Котигорошко» можна не лише читати, а й слухати.

Українські розробники вперше презентували українську дитячу інтерактивну книгу у версіях для цифрових додатків, які можна встановити на планшет.

Відтепер казка «Котигорошко» представлена кількома мовами, а саму книжку можна не лише читати, а й слухати.

Розробкою першого у своєму роді українського продукту для дітей з 2011 року займалося київське видавництво KievSeaPirates.

«Це перша українська народна казка, яка потрапила у магазини цифрових додатків. Нам дуже хотілося зробити по-справжньому український продукт, щоб наші діти читали на популярних гаджетах рідні казки», — розповів менеджер проекту Микола Ніколаєв.

За словами розробників, робота над «інтерактивною книгою» тривала понад два роки і тепер у 46-ти країнах є можливість побачити її результат.

Нині казка «Котигорошко» доступна українською, російською та англійською мовами, однак розробники обіцяють незабаром додати також французьку та італійську мови.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли весняні канікули в школі — працює план

Кожен заклад освіти самостійно планує графік канікул. У декого вони розпочнуться в березні і будуть короткотривалими. Більшістю організаційних питань до весняних канікул у загальноосвітньому навчальному закладі опікується заступник директора
20020

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230789

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4319

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді