Внутрішньошкільний контроль — це відповідальна і багатогранна система роботи, що мотивує педагогів до творчого пошуку та сприяє подальшому розвитку навчального закладу. Пропонуємо ознайомитися з повним переліком розміщених на диску документів.
Метою методичної роботи заступника директора школи є створення в загальноосвітньому навчальному закладі такого навчально-виховного простору, який дасть змогу забезпечувати змістовною діяльністю учнів і підвищувати професійний рівень педагогів. Досягненню цієї мети сприяє проведення внутрішньошкільного контролю.
Заступник директора школи може делегувати деякі свої повноваження педагогам, діяльність яких вивчає, зокрема організувати взаємовивчення та самоаналізування педагогами власної діяльності.
Результати самоаналізування, взаємовивчення та рекомендації керівництва загальноосвітнього навчального закладу допоможуть педагогові розробити індивідуальний план самоосвіти з урахуванням власних професійних потреб.
Нормативно-правові акти та офіційні роз’яснення, необхідні для здійснення внутрішньошкільного контролю, для зручності пошуку та використання подано в окремій папці каталогу документів цього випуску КОЗА-ДИСКа «Шаблони і розробки для завучів школи».
Пропонуємо ознайомитися з повним переліком розміщених на диску документів і щиро зичимо, щоб внутрішньошкільний контроль обов’язково мотивував педагогів до творчого пошуку, поповнив скарбницю педагогічних звершень та сприяв подальшому розвитку Вашого навчального закладу.
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок